Gerçek Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu diger özel kurslar gibi M.E.B.’na baglı olarak sürücü egitimi veren özel egitim kurumudur. Kurumumuz A1 – A2 – A – B – C – CE – D – D1 – E- M – F – H (Engelli) Sınıfı Manuel ve otomatik Araç Egitimlerini ve SRC 1-2-3-4 belgesi verebilmektedir. Gerçek Sürücü Kursları olarak verdigimiz egitimin karsılıgını, basarı olarak geri almak bizi hep onurlandırmıstır! Yaptıgımız isin bilincinde bire bir ilgi ve kisiye özel program belirleyerek araç egitimi degil, aynı zamanda aktif sürüs becerileri kazandıran kurumumuzdan mezun olan ögrenciler tarafından daima ilgiyle ver sevgiyle karsılanıyoruz.

Gerçek Sürücü Kursları olarak verdigimiz egitimin karsılıgını, basarı olarak geri almak bizi hep onurlandırmıstır! Yaptıgımız isin bilincinde bire bir ilgi ve kisiye özel program belirleyerek araç egitimi degil, aynı zamanda aktif sürüs becerileri kazandıran kurumumuzdan mezun olan ögrenciler tarafından daima ilgiyle ver sevgiyle karsılanıyoruz. Kaliteden vazgeçmeyenlerin tek adresi! Egitimde Öncü Kalitede Birinci!

“DEĞER VERİYORUZ”

Bizim için önemli olan tek şey insan hayatıdır. Doğru eğitimi ve kaliteli hizmetten yaralanmak için bizi arayabilirsiniz!

“KALİTEYİ SUNUYORUZ”

Aynı ücrete herhangi bir yere kayıt olmak yerine kaliteli ve gerçekten eğitime önem veren kurumu seçmeniz sizin ve sevdikleriniz için önemli!

“ÖZEL DERS TADINDA EĞİTİM”

Dilediğiniz Gün ve Saate Akademi Eğitimi Almak Sizinde Hakkınız! Yapamıyorum Diye üzülmenize gerek yok!